Login form
Sorry, User can NOT register!

Reference

Ráda bych společně s manželem poděkovala celému týmu RPV za komplexní služby při prodeji mého bytu, vše vyřešili za mě a k mé celkové spokojenosti. Zcela rozhodně DOPORUČUJI !
Jitka Smrčková
Olomouc
Jsem velice ráda, že jsem si pro spolupráci vybrala právě tuto realitní společnost. Pronajali můj byt v téměř rekordním čase a to konkrétně do druhého dne a dokonce za vyšší cenu než jsem si původně představovala.
Mgr. Martina Suková
Šternberk
Naprostá spokojenost... Není co víc dodat.
Radana Zelená
Šternberk
Profesionalita a osobní přístup jaký jsem zažil u této realitní agentury je věc, která není běžná a proto jsem rád, že jsem měl to štěstí.
Ing. Zdeněk Petr,
Olomouc
Paní Sluková pro mě zařizovala prodej bytu ve Šternberku po smrti maminky. Postarala se o vše, od najití kupujícího, přes zařízení veškerých smluv až po kompletní vyklizení bytu. Ani bych nedoufala, že bych mohla mít takové štěstí na makléře.
Ing. Veronika Dubová
London
Už několikátým rokem opakovaně spolupracuji s p. Slukovou, a rozhodně bych neměnil. At už jsem ve spolupráci s ní řešil pronájmy mých nemovitostí či prodeje některých z nich, vždy vše se zdárným koncem. Doporučuji všema deseti.
Jaroslav Horký
Šternberk
Mám několik nemovitostí, které pronajímám. S rukou na srdci mohu říct, že si ani neumím představit jak bych veškerou správu ohledně bytů a nájemníků sama zvládla. REALITKA PRO VŚECHNY mi zajišťuje úplný servis od hledání nájemníků, řešení oprav a všeho s tím spojeného. Mám vše bez starostí a za sebou společnost na kterou se mohu spolehnout.
Václava Zdařilová
Bohuňovice
Většina lidí neprodává nemovitost třikrát do roka, někdo stěží jednou a mezi tuto skupina patřím i já. Jsem ráda, že jsem natrefila na profíky v oboru. Doporučuji nejen svým známým, ale všem co chtějí mít jistotu, že budou v dobrých rukou.
Bc. Klára Urbanová
Štarnov